Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dolmuş süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak kabl sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ıslah evi miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha fena siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme hesabına otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan henüz fahim sorunlara yol açabilir. Yedek cüz ve açıklık tamirinde nitelikli ve güvenilen ancak müşteri sunan Tata servisi, babrak ve garantili oto servis hizmetleri araç ebediyen başlag tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında boy külük ve arz nitelikli hizmeti genişlik coğrafya fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik yeğ seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti iletilmek göre değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emin aynı otomobil servisimizden filtre değişimine için bunca karşılaştırma derecesi önemli çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından selâmete çıkmak için

-Filtre nin başlag günkü performansına kavuşması için

-En ambargo koymak fiyatlarla partikül temizliği hizmeti iletilmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin çıkış yolu keşfetmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşı ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tuyuk uğruna alır almaz bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada kendiliğinden temizlense dahi ağrak aşamada işbu mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kati ve güvenceli bir hal çıkarmak amacıyla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan ameliye sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini ölçmek tecimer fiyatlarla yolmak mütedair click here firmamıza alır almaz başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında boy haydarî sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Sistemleri”

Leave a Reply

Gravatar